loader image
در حال بارگزاری...
+98-21-44922710 info@irradiator.com
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲
Sunday 10 December 2023

امضای تفاهم نامه همکاری سازمان ملی زمین و مسکن و شرکت رادیاتور ایران

9 مهر 1402 | اخبار شرکت

به منظور تامین مسکن کارکنان و کارگران شرکت رادیاتور ایران نشست مشترکی با حضور جناب آقای ارسلان مالکی معاون محترم وزیر و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن و جناب آقای کسری غفوری مدیرعامل محترم شرکت رادیاتور ایران برگزار شد.

با نظر به تاکیدات مقام معظم رهبری مدظله العالی و رئیس جمهور محترم در خصوص تامین مسکن مناسب کارکنان و کارگران کارخانجات و صنایع، با رویکرد ایجاد صنعت شهرها و در اجرای مقررات قانون جهش تولید مسکن، طی نشستی مشترک بین مدیران محترم سازمان ملی زمین و مسکن و دکتر غفوری مدیرعامل محترم شرکت رادیاتور ایران تفاهم نامه همکاری جهت تخصیص زمین جهت تامین ساخت مسکن مورد نیاز کارکنان خانواده بزرگ رادیاتور ایران تنظیم گردید.

در راستای اجرای این تفاهم نامه مقرر شده تا باهمدلی مسئولین شرکت رادیاتور ایران و پیگیری های سازمان ملی زمین و مسکن، مسائل مربوط به واگذاری زمین ها تسهیل گردیده تا هر چه سریعتر کار ساخت مسکن مطابق تفاهم‌نامه مذکور انجام پذیرد.

در ادامه این مراسم  دکتر غفوری طی سخنانی با اشاره به اهمیت تامین مسکن کارکنان، آن را از اولویت های هیات مدیره این شرکت دانست و خاطر نشان کرد که اقدامات اولیه جهت کمک به ساخت مسکن و ساخت ساختمان‌هایی با کیفیت و مناسب جهت واگذاری به کارکنان در حال انجام می باشد.

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =