loader image
در حال بارگزاری...
+98-21-44922710 info@irradiator.com
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
Monday 17 June 2024

ساخت ایرکولر ژنراتور آنسالدو در شرکت رادیاتور ایران

25 دی 1402 | اخبار شرکت

تولید ایرکولر خنک‏ کننده هوای توربین گازی ژنراتور آنسالدو به سفارش گروه مپنا توسط متخصصین شرکت رادیاتور ایران صورت گرفت.

شرکت رادیاتور ایران یکی از طراحان و تولیدکنندگان مبدل‌های صنعتی در کشور می‏باشد. این شرکت به پشتوانه نیروهای متخصص خود، همواره در طراحی و ساخت انواع مبدل‏های حرارتی برای صنایع برق، نفت، گاز، پتروشیمی و …. پیشرو بوده و در همین راستا، اقدام به طراحی و ساخت ایرکولر خنک ‏کننده هوای توربین گازی ژنراتور آنسالدو به سفارش گروه مپنا نموده است.

این مبدل حرارتی در ژنراتور وظیفه خنک‏ کاری هوای استاتور و کاهش دما از 85 درجه به 40 درجه سانتیگراد را بر عهده دارد.

لازم به ذکر است گروه مپنا در سال‏های گذشته این محصول را از کشور ایتالیا خریداری و وارد می‏نمود که با همت و تلاش متخصصین شرکت رادیاتور ایران داخلی سازی شده و تمام مراحل طراحی و ساخت این مبدل در داخل این شرکت صورت گرفته است. در مرحله اول تولید این محصول تعداد 32 دستگاه ایرکولر در شرکت رادیاتور ایران تولید و تحویل شرکت مپنا گردید، که با توجه به کیفیت و طراحی مناسب محصولات تولیدی این شرکت گروه مپنا در مرحله دوم اقدام به عقد قراردادی جهت ساخت تعداد 48 عدد ایرکولر ژنراتور آنسالدو نمود که طبق توافق طرفین این محصولات در طی هشت ماه تولید و تحویل می گردد.

در حال حاضر شرکت رادیاتور ایران به عنوان یکی از شرکت‏های طراح و سازنده انواع مبدل حرارتی در لیست تامین کنندگان گروه مپنا قرار گرفته است.